Logistyka, wiemy jak!

DataConsult to polski producent kompleksowych rozwiązań informatycznych, które wspomagają zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw. 


Od 2005 roku dostarczamy innowacyjne systemy magazynowe, które pomagają naszym Klientom osiągnąć zamierzone korzyści i cele biznesowe. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS®, które integruje z automatyką magazynową.  

Oferujemy zarówno gotowe do pracy rozwiązania informatyczne WMS (ExpertWMS® Smart), jak i systemy magazynowe indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta (ExpertWMS®, ExpertWMS® 3PL). Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, w 2022 r. wprowadziliśmy na rynek NuboWMS.   

 

Projekt systemu powstał na bazie wieloletnich doświadczeń pracowników firmy. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na wsparcie naszych Klientów na wszystkich etapach inwestycji, od analizy potrzeb biznesowych i technicznych po wdrożenie odpowiedniego rozwiązania i jego utrzymanie.

DataConsult w liczbach

Poznaj producenta NuboWMS.

18

lat na rynku

390

zrealizowanych projektów

290

Klientów rozwiązań WMS

4400

użytkowników systemów WMS

8

nowoczesnych produktów magazynowych

Scroll to Top

Poznaj system NuboWMS

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.​

Wypróbuj NuboWMS przez 30 dni za darmo

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.