Funkcje NuboWMS

Nasz system oferuje szereg funkcji, które wspomagają zarządzanie magazynem i procesami logistycznymi.

Ewidencja stanów magazynowych

NuboWMS umożliwia monitorowanie stanów magazynowych. Zmiany aktualizują się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu masz zawsze aktualną informację o stanie twojego magazynu.

Przyjęcia

Przyjęcie dostawy zrealizujesz za pomocą urządzenia mobilnego (np. terminal, tablet, telefon). Awizację przyjęcia towaru możesz zaimportować lub wprowadzić ręcznie. Z listy dostaw wybierzesz dokumenty, które chcesz przyjąć do magazynu.

Wydania

System tworzy listę kompletacyjną ("pick listę"), podpowiadając najbardziej optymalną metodę zbiórki. Wspiera on następujące typy kompletacji:

NuboWMS wspomaga dobór zasobów wg metody FIFO, FEFO, LIFO. Korzystając z obsługi kontroli cech (partia, data produkcji, ważności, numer seryjny), masz pełną informację o przepływie danego zasobu.

Integracja z kurierami

System umożliwia integrację z firmami kurierskimi i generowanie listów przewozowych.

Obsługa procesów ad-hoc na urządzeniach mobilnych

Elastyczne podejście do procesów przyjmowania i wydawania towarów, mające zastosowane w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń lub sytuacji wymagających natychmiastowej reakcji. Dzięki temu magazynierzy pracujący na urządzeniach mobilnych mają większą samodzielność i swobodę działania.

Przesunięcia

Proces przesunięć jest jeden dla towaru i nośników. Po ich zeskanowaniu możesz odłożyć je na wskazaną lub wybraną przez siebie lokalizację. Możesz także przypisać do towaru lokalizację domyślną.

Raporty

System WMS gromadzi dane dotyczące operacji magazynowych, które można wykorzystać do generowania różnego rodzaju raportów i analiz.

Procesy informacyjne

Informacje o towarze, nośniku lub lokalizacji są dostępne zarówno z komputera jak i urządzenia mobilnego (np. terminala, tabletu, telefonu).

print-text

Wydruki dokumentów

Masz dostęp do wydruków: przyjęcia dostawy, rozbieżności w dostawie, dokumentów wydania towarów, nośników, zastępczych etykiet towarowych, etykiet lokalizacyjnych.

Korzystaj za darmo

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji systemu NuboWMS.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.