Wdrożenie systemu NuboWMS

NuboWMS oferuje trzy różnorodne pakiety wdrożenia, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań, każdy znajdzie idealnie dopasowany pakiet, który nie tylko usprawni proces wdrożenia nowego systemu w Twojej firmie, ale również odpowiednio przygotuje pracowników do pracy z NuboWMS.

SIMPLE

3 godziny konsultacji:

  1. konfiguracja systemów składowania w jednym magazynie,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja jednej integracji z kurierem.

 

Szkolenie do 4 użytkowników

 

Czas wdrożenia ok. 1 tygodnia

 

Możliwość dostarczenia gotowych etykiet lokalizacji magazynowych *

3 000 zł

Cena netto

* indywidualna wycena

OPTIMAL

8 godzin konsultacji:

  1. konfiguracja systemów składowania,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja integracji z trzema kurierami.

 

Szkolenie do 4 użytkowników

 

Czas wdrożenia ok. 2 tygodnie

 

Możliwość dostarczenia gotowych etykiet lokalizacji magazynowych *

5 000 zł

Cena netto

* indywidualna wycena

PREMIUM

Kompleksowa usługa doradztwa logistycznego:

  1. konfiguracja systemów składowania,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja integracji z kurierami.

Szkolenie pracowników bez limitu osób

Wsparcie dedykowanego opiekuna do miesiąca po wdrożeniu

Wsparcie przy integracji z dowolnym systemem

Indywidualny harmonogram wdrożenia

Indywidualna
wycena

Jak przebiega proces wdrożenia NuboWMS?

#1

Darmowa identyfikacja potrzeb i prezentacja systemu

Nasi specjaliści z działu sprzedaży kontaktują się z Państwem telefonicznie w celu sprecyzowania trudności, z którymi mierzy się firma oraz ustalenia oczekiwań. Po przeprowadzeniu analizy zaproponują najlepsze rozwiązanie. W kolejnym etapie zostają Państwo zaproszeni na zdalną prezentację systemu, podczas której nasi eksperci wyjaśniają działanie systemu i zachodzących w nim procesów z uwzględnieniem potrzeb zdefiniowanych podczas pierwszego etapu.

#2

30-dniowa wersja demo

Zrozumienie, jak system zarządzania magazynem może poprawić efektywność operacyjną jest kluczowe przed dokonaniem wyboru. Dlatego też oferujemy 30-dniową wersję demo, aby umożliwić Państwu poznanie pełnej funkcjonalności NuboWMS. 

#3

Wybór planu cenowego

Po upływie 30-dni należy podjąć decyzję – czy chcą Państwo kontynuować przygodę z NuboWMS, czy też szukają innego rozwiązania. Wszystkie szczegóły dotyczące dalszej współpracy ustalane są indywidualnie. Należy wybrać Plan Cenowy oraz wariant wdrożenia. Wszystkie formalności realizowane są zdalnie. Mailem dostają Państwo do podpisania zamówienie, którego poprawne wypełnienie i odesłanie jest wymagane do uruchomienia systemu.

#4

Okres próbny

Po odesłaniu podpisanego zamówienia klienci, którzy zdecydowali się na jeden z pakietów wdrożeniowych, zapewniony mają okres próbny, podczas którego realizowane są usługi wdrożeniowe. Długość okresu próbnego zależna jest od wybranego pakietu. W przypadku pakietu Simple jest to tydzień, Optimal – 2 tygodnie, a w pakiecie Premium czas jest ustalany indywidualnie.

#5

Konfiguracja systemów składowania, procesów i kurierów

Podczas zdalnych spotkań nasi eksperci zapoznają się z posiadanymi przez państwa metodami składowania towarów, oczekiwaniami względem przebiegu procesów oraz dopytują o szczegóły dotyczące serwisów i usług kurierskich. Zebrane dane posłużą do skonfigurowania systemu NuboWMS. 

#6

Szkolenie użytkowników

W kolejnym etapie wdrożenia nasi specjaliści przeprowadzają szkolenie pracowników z obsługi systemu NuboWMS. Podczas zdalnego spotkania omawiają z użytkownikami przebieg wszystkich zachodzących w systemie procesów. 

#7

Uruchomienie systemu

Po odbyciu wdrożenia przychodzi czas na samodzielne działania w systemie. Na każdym etapie działania pomocą służy dział supportu. Klienci, którzy zdecydowali się na pakiet wdrożenia Premium mogą liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna.

NuboWMS możesz wdrożyć samodzielnie

Baza Wiedzy

Zaletą naszego programu magazynowego jest gotowość do działania od pierwszego uruchomienia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz specjalnie przygotowanej w tym celu Bazy Wiedzy użytkownik może samodzielnie przeprowadzić jego konfigurację.

Mailowy support

Na każdym etapie działania wsparcia udzieli nasz zespół specjalistów, który pomoże rozwiązać każdy problem w systemie.

Dostarczamy profesjonalne urządzenia

Wieloletnie doświadczenie w produkcji i dostarczaniu rozwiązań informatycznych pozwoliły nam wspomagać naszych Klientów w wyborze odpowiedniej infrastruktury sprzętowej, która będzie niezawodna i zapewni wysokowydajną pracę. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu sprzętu Auto ID, współpraca z partnerami technologicznymi (dystrybutorami i producentami) oraz odpowiednie umowy SLA pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług, począwszy od doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń, aż po konfigurację i dostawę do Klienta.

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet to niezbędny element współczesnych systemów automatycznej identyfikacji. Zapewniają możliwość drukowania informacji, które pozwalają na identyfikację produktu w całym łańcuchu dostaw. 

 

W ofercie posiadamy drukarki termotransferowe oraz termiczne. 

 

Urządzenia termiczne wykorzystują możliwość druku bezpośredniego na podłożu czułym na temperaturę, głównie papierowym. Drukarki etykiet termotransferowych pracują w technologii druku pośredniego, drukowanie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnej kalki termoczułej. Urządzenia te są w stanie drukować na różnorodnych materiałach: papierowych, foliowych, tekstylnych, poliestrowych, plastikowych etc.

Terminale mobilne

Terminale mobilne to inaczej komputery mobilne wykorzystywane przez pracowników realizujących operacje magazynowe. Urządzenia te wspomagają realizację procesów magazynowych takich jak przyjęcia, kompletacja, wydania czy inwentaryzacja, często wykorzystywane są również w procesie produkcji. Terminale używane w magazynie wyposażone są w czytniki kodów kreskowych i QR, mają wzmocnioną obudowę i baterię zapewniającą długą pracę. Niektóre posiadają również fizyczną klawiaturę.

Scroll to Top

Poznaj system NuboWMS

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.​

Wypróbuj NuboWMS przez 30 dni za darmo

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Podejmij współpracę ze specjalistami z branży

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.