Wdrożenie

Szybkie i łatwe wdrożenie bez ukrytych kosztów.

#1

Identyfikacja potrzeb

Nasi specjaliści z działu sprzedaży kontaktują się z Państwem telefonicznie w celu sprecyzowania problemów (trudności, z którymi mierzy się firma) oraz ustalenia oczekiwań. Po przeprowadzeniu analizy zaproponują najlepsze rozwiązanie.

#2

Prezentacja systemu

W kolejnym etapie zostają Państwo zaproszeni na zdalną prezentację systemu, podczas której nasi eksperci wyjaśniają działanie systemu i zachodzących w nim procesów z uwzględnieniem potrzeb zdefiniowanych podczas pierwszego etapu.
#3

Zamówienie

Wszystkie formalności realizowane są zdalnie. Mailem dostają Państwo komplet dokumentów, których poprawne wypełnienie i odesłanie jest wymagane do uruchomienia systemu.
#4

Uruchomienie systemu

Po podpisaniu i odesłaniu dokumentów nasi eksperci udzielają dostępu do systemu.

Rewolucja we wdrożeniach systemów WMS

NuboWMS możesz wdrożyć samodzielnie. Jego zaletą jest gotowość do działania od pierwszego uruchomienia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownik może działać w systemie, bez konieczności tracenia czasu na jego skonfigurowanie przez sztab specjalistów. To rewolucyjne podejście wpływa na czas wdrożenia, który został ograniczony do minimum.

 

W ramach nieobowiązkowej pomocy przy wdrożeniu oferujemy szereg usług dodatkowych, które będą realizowane dla klientów, którzy wyrażą chęć z nich skorzystać.

 

Dodatkowo oferujemy krótkie konsultacje w zakresie organizacji magazynu aż po kompleksowe doradztwo logistyczne. Logistyka, wiemy jak.

Korzystaj za darmo

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji systemu NuboWMS.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.