Wdrożenie systemu NuboWMS

NuboWMS oferuje trzy różne pakiety wdrożenia, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań, każdy znajdzie idealnie dopasowany pakiet, który nie tylko usprawni proces wdrożenia nowego systemu w Twojej firmie, ale również odpowiednio przygotuje pracowników do pracy z NuboWMS.

SIMPLE

3 godziny konsultacji:

  1. konfiguracja systemów składowania w jednym magazynie,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja jednej integracji z kurierem.

 

Szkolenie do 4 użytkowników

 

Czas wdrożenia ok. 1 tygodnia

 

Możliwość dostarczenia gotowych etykiet lokalizacji magazynowych *

3 000 zł

Cena netto

* indywidualna wycena

OPTIMAL

8 godzin konsultacji:

  1. konfiguracja systemów składowania,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja integracji z trzema kurierami.

 

Szkolenie do 4 użytkowników

 

Czas wdrożenia ok. 2 tygodnie

 

Możliwość dostarczenia gotowych etykiet lokalizacji magazynowych *

5 000 zł

Cena netto

* indywidualna wycena

PREMIUM

Kompleksowa usługa doradztwa logistycznego:

  1. konfiguracja systemów składowania,
  2. konfiguracja procesów,
  3. konfiguracja integracji z kurierami.

Szkolenie pracowników bez limitu osób

Wsparcie dedykowanego opiekuna do miesiąca po wdrożeniu

Wsparcie przy integracji z dowolnym systemem

Indywidualny harmonogram wdrożenia

Indywidualna
wycena

Jak przebiega proces wdrożenia NuboWMS?

#1

Darmowa identyfikacja potrzeb i prezentacja systemu

Nasi specjaliści z działu sprzedaży kontaktują się z Państwem telefonicznie w celu sprecyzowania trudności, z którymi mierzy się firma oraz ustalenia oczekiwań. Po przeprowadzeniu analizy zaproponują najlepsze rozwiązanie. W kolejnym etapie zostają Państwo zaproszeni na zdalną prezentację systemu, podczas której nasi eksperci wyjaśniają działanie systemu i zachodzących w nim procesów z uwzględnieniem potrzeb zdefiniowanych podczas pierwszego etapu.

#2

30-dniowy darmowy dostęp

Zrozumienie, jak system zarządzania magazynem może poprawić efektywność operacyjną jest kluczowe przed dokonaniem wyboru. Dlatego też oferujemy możliwość korzystania z systemu przez 30 dni za darmo. Czas ten przeznaczony jest na zapoznanie się i eksperymentowanie z funkcjonalnością NuboWMS, na wdrożenie go samodzielnie lub z naszą pomocą oraz na szkolenie personelu. Do uruchomienia dostępu wystarczy zamówienie usługi z możliwością rezygnacji bez żadnym zobowiązań, a wszystkie formalności realizowane są zdalnie.

#3

Konfiguracja procesów

W zależności od wybranego pakietu wdrożeniowego z naszym mniejszym lub większym udziałem działanie NuboWMS jest dostosowywane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W systemie modelowane są procesy zachodzące w magazynach oraz konfigurowana integracja z serwisami kurierskimi, z których Państwo korzystacie lub będziecie korzystać.

#4

Szkolenie użytkowników

W kolejnym etapie najlepiej przeszkolić pracowników z obsługi systemu NuboWMS. To okazja nie tylko do nauki ale również do zebrania uwag mających na celu udoskonalenie wdrożenia. W zależności od wybranego pakietu wdrożeniowego takie szkolenie przeprowadzają Państwo we własnym zakresie lub przeprowadzają je nasi specjaliści.

#5

Konfiguracja systemów składowania i pozostałych integracji

Na tym etapie odwzorowywane są w pełni wykorzystywane przez Państwa rzeczywiste miejsca i metody składowania oraz konfigurowane są integracje z zewnętrznymi systemami, z którymi NuboWMS będzie automatycznie wymieniać dane. 

#6

Testy

Wszystkie dotychczasowe kroki służą dostosowaniu konfiguracji i sposobu użycia systemu do potrzeb Państwa pracowników, dla których NuboWMS będzie nowym, usprawniającym pracę narzędziem. Nic więc dziwnego, że przez cały ten czas trwać będą również testy sprawdzające czy wszystko działa jak należy. 

#7

Uruchomienie na pełną skalę

Po przeprowadzeniu wdrożenia przychodzi czas na samodzielne działanie z użyciem systemu. To moment, w którym zostaje on zasilony pełnymi danymi nt. zasobów składowanych w Państwa magazynach. Od teraz każda operacja magazynowa będzie rejestrowana i prowadzona z pomocą NuboWMS. 

Na każdym etapie działania pomocą służy nasz dział wsparcia, a Klienci, którzy zdecydowali się na pakiet wdrożenia Premium mogą liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna.

NuboWMS możesz również wdrożyć samodzielnie

Darmowa konsultacja

Pomożemy każdemu, kto chce sprawdzić NuboWMS w działaniu i dlatego oferujemy 1 godzinę darmowych konsultacji pomagających z sukcesem wdrożyć go samodzielnie.

Mailowe wsparcie

Na każdym etapie działania wsparcia udzieli nasz zespół specjalistów, który pomoże rozwiązać każdy problem w systemie.

Baza wiedzy

Zaletą naszego programu magazynowego jest gotowość do działania od pierwszego uruchomienia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz specjalnie przygotowanej w tym celu Bazy Wiedzy użytkownik może samodzielnie przeprowadzić jego konfigurację.

Dostarczamy profesjonalne urządzenia

Wieloletnie doświadczenie w produkcji i dostarczaniu rozwiązań informatycznych pozwoliły nam wspomagać naszych Klientów w wyborze odpowiedniej infrastruktury sprzętowej, która będzie niezawodna i zapewni wysokowydajną pracę. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu sprzętu Auto ID, współpraca z partnerami technologicznymi (dystrybutorami i producentami) oraz odpowiednie umowy SLA pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług, począwszy od doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń, aż po konfigurację i dostawę do Klienta.

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet to niezbędny element współczesnych systemów automatycznej identyfikacji. Zapewniają możliwość drukowania informacji, które pozwalają na identyfikację produktu w całym łańcuchu dostaw. 

 

W ofercie posiadamy drukarki termotransferowe oraz termiczne. 

 

Urządzenia termiczne wykorzystują możliwość druku bezpośredniego na podłożu czułym na temperaturę, głównie papierowym. Drukarki etykiet termotransferowych pracują w technologii druku pośredniego, drukowanie odbywa się przy wykorzystaniu specjalnej kalki termoczułej. Urządzenia te są w stanie drukować na różnorodnych materiałach: papierowych, foliowych, tekstylnych, poliestrowych, plastikowych etc.

Terminale mobilne

Terminale mobilne to inaczej komputery mobilne wykorzystywane przez pracowników realizujących operacje magazynowe. Urządzenia te wspomagają realizację procesów magazynowych takich jak przyjęcia, kompletacja, wydania czy inwentaryzacja, często wykorzystywane są również w procesie produkcji. Terminale używane w magazynie wyposażone są w czytniki kodów kreskowych i QR, mają wzmocnioną obudowę i baterię zapewniającą długą pracę. Niektóre posiadają również fizyczną klawiaturę.

Scroll to Top

Poznaj system NuboWMS

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.​

Wypróbuj NuboWMS przez 30 dni za darmo

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.