Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Postanowienia ogólne

Administratorem serwisu internetowego nubowms.pl oraz danych osobowych użytkowników jest firma DataConsult S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Marcika 14C, o numerze NIP: 954-25-06-692, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków – Śródmieście, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000871791.

 

W trosce o bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników serwisu nubowms.pl, niniejsza polityka prywatności określa w jaki sposób pozyskiwane są dane osobowe użytkowników oraz w jakim celu są gromadzone i wykorzystywane.

 

DataConsult S.A. deklaruje, że dokłada wszelkich starań aby prawidłowo zabezpieczyć dane osobowe powierzone przez użytkowników serwisu nubowms.pl oraz podejmuje odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu zapobiegania ingerencji w nie osób trzecich.

 

Przed korzystaniem z serwisu nubowms.pl i udostępnieniem danych osobowych należy zapoznać się niniejszym dokumentem polityki prywatności.

 

DataConsult S.A. zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego dokumentu polityki prywatności.

 

2. Dane osobowe

Dane osobowe, są to dane przekazywane przez użytkownika i używane w celu jego zidentyfikowania, takie jak nazwa firmy, imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu.

 

DataConsult S.A.. dysponuje jedynie danymi powierzonymi przez użytkowników serwisu za pomocą Formularzy Kontaktowych. Udostępnione w ten sposób dane osobowe są dobrowolne, użytkownik podając je wyraża zgodę na ich gromadzenie i wykorzystywanie.

 

Powierzone dane osobowe wykorzystywane są przez firmę DataConsult S.A. w celu kontaktu z użytkownikiem, w odpowiedzi na jego zapytanie ofertowe bądź w celu weryfikacji lub wysłania materiałów marketingowych.

 

Dane osobowe użytkowników nie są przez DataConsult S.A. udostępniane osobom trzecim.

Scroll to Top

Poznaj system NuboWMS

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.​

Wypróbuj NuboWMS przez 30 dni za darmo

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Potwierdzenie przyjęcia wiadomości przesłaliśmy na wskazany email.